Apleista miško trobelė

pabegimo kambarys misko trobele pabegimo kambarys misko trobele
pabegimo kambarys misko trobele pabegimo kambarys misko trobele
pabegimo kambarys misko trobele pabegimo kambarys misko trobele
pabegimo kambarys misko trobele pabegimo kambarys misko trobele
pabegimo kambarys misko trobele pabegimo kambarys misko trobele

2-5 žmonių komanda
Pabėgimo laikas – 60 min
Vieta – Gedimino pr. 26, Vilnius
Grupei (2-5 asmenys) 44 €
I-V iki 16h tik 36€. Išskyrus švenčių dienomis.

Šiemet su savo draugais nusprendėte eiti į žygį, kuris veda per vaizdingą miško maršrutą. Pradėję kelionę, net negalėjote įsivaizduoti, kad giliai miške rasite apleistą miško trobelę. Vietiniai šneka, kad ten gyveno šeima, kuri paslaptingai dingo. Esate pasirengę išsiaiškinti, kas nutiko šeimai ir patirti jaudinantį gyvenimo nuotykį. Įėjus į namelį suprantate, kad namelis pilnas šeimos daiktų ir slepia mįslingą istoriją. Jūsų nuotykis tampa detektyvu bei į nugarą alsuojančiu pavojumi, kurį privalote išsiaiškinti per 60 minučių, arba pradingsite kartu su šeimos paslaptimi.

Faraono kapas

2-5 žmonių komanda
Pabėgimo laikas – 60 min
Vieta – Gedimino pr. 26, Vilnius
Grupei (2-5 asmenys) 44 €
I-V iki 16h tik 36€. Išskyrus švenčių dienomis.

Legenda byloja, kad daugiau nei prieš 5000 metų miręs Faraonas buvo palaidotas slaptame kape. Norėdamas įsitikinti, kad niekas netrukdys jo amžino poilsio prakeikė kapavietę. Kas nepaisys Faraono noro ir sutrikdys ramybę mirs ir jų sielos liks įkalintos kape amžinai. Jūs turite 60 minučių rasti išėjimo raktą ir pabėgti, kitaip būsite priversti likti su Faraonu amžinai. Ar sugebėsite rasti išėjimą?

Išprotėjusio astronomo kambarys

smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys
smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys
smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys
smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys
smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys
smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys smartrooms išprotėjusio astronomo kambarys

2-5 žmonių komanda
Pabėgimo laikas – 60 min
Vieta – Gedimino pr. 26, Vilnius
Grupei (2-5 asmenys) 44 €
I-V iki 16h tik 36€. Išskyrus švenčių dienomis.

Įėjus į kambarį supranti, kad ore tvyro paslaptis, kurią reikia įminti. Astronomas visą savo gyvenimą skyrė reiškinių, esančių už žemės atmosferos stebėjimui ir aiškinimuisi. Jis atrado, ko visiškai nesitikėjo ir tai jį pastūmėjo link pamišimo. Kambarys pilnas išradingų ir įdomių užduočių, kurios Jus įtrauks ir privers pasijusti tyrimo dalimi. Priimk iššūkį ir įmink, kokias paslaptis slepia Astronomas.

Wow! Tai yra žodis kuris skambėjo mūsų lūpose išėjus iš kambario! Tikrai superinės, aktyvios ir įdomios užduotys. Ir labai veikia netikėtumo faktorius, kad nežinai kas gali atsitikt kai praeini toliau! Žodžiu, wow!

Povilas Sriubas

Labai turiningai, smagiai ir įdomiai praleistas laikas su draugais. Išprotėjusio astronomo kambarys tikrai privers susimąstyti kiek “SMART” tu esi :)  Rekomenduoju!

Monika Garškaitė

Super! Labai patiko:) puiki vieta praleisti laika, šauniai įrengtas kambarys, įdomios ir apgalvotos užduotys..10 balu!

Edgaras Peikštenis

Esu bandžiusi keletą užduočių kambarių prieš tai, kadangi jie nebuvo labai sudėtingi, nesitikėjome, kad šis bus toks įdomus. Valanda praleista uždarytame kambaryje pareikalavo gerai pasukti galvas ir privertė mūsų smegenis veikti 100% pajėgumu. O ką jau kalbėti apie malonų aptarnavimą ir viso veiksmo metu įtampą keliančią muziką! Tikrai rekomenduoju apsilankyti tiems, kurie nebijo iššūkių.

Kristina Maslinskaitė

Idomu, naudinga, daug šypsenų ir juoko kelianti pramoga!!! Suteikė ne tik daug gražių akimirkų, bet ir leido smarkiai paprotauti!! Ačiūūū :) super

Mindaugas Murelis

Užėjus į kambarį iš karto užplūsta jausmas, kad esi kambaryje, kuriame ką tik sėdėjo astronomas. Kiekvienas kampelis išnaudotas iki smulkmenų. Norint atrasti išėjimo iš kambario raktą, reikėjo išspręsti visas užduotis, kurių kiekviena – vis kitokia. Laikas bėga nepastebimai greitai, rekomenduoju!

Evaldas Alčauskis

Pirmas escape room’as visai mūsų komandai ir esam visiškai patenkinti bei sužavėti! Labai patiko tai, jog vienu metu buvo įmanoma aiškintis kelias užuominas – beveik niekada nesedėjom be darbo :) Dėkui už nuostabų geros nuotaikos užtaisą!

Karolis Misevičius

Teko apsilankyti Smartrooms Astronomo kambaryje. Paliko tik pačius geriausius įspūdžius! Puikus laiko praleidimas, “palaužant” galvą ir išbandant savo galimybes! Rekomenduoju visiems, norintiems turiningai praleisti laiką!

Guoda Žūkienė

Labai patiko, verta kiekvieno cento. Labai lb grazu ir idomu! Ziauriai maloni ir miela smartrooms komanda, aciu jum :) Laukiam nauju kombariu.

Aleksandra Queeny

Išbandėme “Faraono kapo” kambarį – buvo labai smagu! Kambario tematika išpildyta iki smulkmenų, įdomios užduotys. Rekomenduojam ir jau svarstom apie kito kambario išbandymą!

Paulina Urbštaitė

Kontaktai

Mus rasite: Gedimino pr. 26, Vilnius

Tel. nr: +37067041125

El. paštas: info@smartrooms.lt

Darbo laikas:

I-V 12:00-22:00

VI-VII 10:00-22:00

Kaip rezervuoti?

Užsiregistruoti apsilankymui, galite keliais būdais:

1. Telefonu +37067041125

2. El. paštu info@smartrooms.lt

3. Smartrooms facebook paskyroje, parašius žinutę https://www.facebook.com/smartrooms.lt

Galvosūkių kambariai: kokiais atvejais verta juos rinktis?

Dauguma žmonių gali praleisti valandų valandas svarstydami, ar jiems verta išbandyti kokią nors pramogą. Galvosūkių kambariai yra viena iš jų. Jei dar niekada ten nesilankėte, gali būti sunku nuspręsti, ar verta tai išbandyti. Na, o, kad galvosūkis, ar verta lankytis galvosūkių kambaryje išsispręstų greitai ir lengvai, susipažinkite su šiais atvejais. Jei bent vienas iš jų jums tinka, tuomet,  galite būti tikri, kad galvosūkių kambarys yra ta vieta, kurioje tiesiog privalote apsilankyti.

Sužinoti daugiau

Kai norite sužinoti daug naujų dalykų bei patirti naujų įspūdžių.

Sakoma, kad žmogus yra jaunas ir linksmas tol, kol yra pasiruošęs išbandyti ką nors naujo. Iš tiesų, naujovės yra gerokai svarbesnės, nei mums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, kol išbandome, ką nors naujo, tol mūsų gyvenime nėra vietos rutinai. Galvosūkių kambarys yra ta vieta, kuri tikrai jums padovanos daug naujų įspūdžių, be to, leis sužinoti daug naujų įdomių dalykų.

Jei domitės istorija.

Galvosūkių kambariai neretai yra neatsiejami nuo istorijos. Lankydamiesi juose, galite sužinoti daug įdomių istorinių faktų. Taigi, jei domitės istorija ieškote galimybių, kaip papildyti istorinių žinių bagažą, tokiu atveju jau dabar rezervuokite apsilankymą šiame kambaryje. Kai norite pabūti fantastinėje aplinkoje. Tačiau apsilankymas tokioje erdvėje labai tiks ir tiems, kurie mėgsta ne tik istoriją, bet ir fantastiką. O ši sritis, kaip žinia, turi labai daug pasekėjų. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent galvosūkių kambariuose yra daugybė fantastinių detalių ir akcentų, todėl visi, kas čia pateks, bent trumpam pasijus fantastinės aplinkos herojumi.

Kai norite išbandyti save netikėtose situacijose.

Kambariai, iš kurių norint ištrūkti, reikia išspręsti ne vieną galvosūkį, apdovanoja lankytojus netikėtomis situacijomis. Belieka tik pridurti, kad tik patekę į tas netikėtas situacijas, daugelis žmonių sužino, kokių puikių savybių jie turi. Taigi, jei norite išbandyti save netikėtose situacijose, galvosūkių kambariai Vilniuje yra geras pasirinkimas.

Jei domitės technologijomis

Domėtis galima ne tik istorija ar fantastika – technologijomis – taip pat. Jei jos jus domina, tokiu atveju belieka tik prisiminti, kad galvosūkių kambarys Vilniuje kaip tik ir yra ta erdvė, kuriose suprasite, ką reiškia ir kokios svarbios yra technologijos. Kai ieškote išskirtinės dovanos brangiems žmonėms Įprasta, kad artimiems žmonėms dovanojame gėlės, saldumynus, gražius daiktus. O kodėl nepadovanojus puokštės smagių akimirkų ir įsimintų įspūdžių? Jei ir norite būtent tai padovanoti, tačiau nežinote, kur surasti visa tai garantuojančią dovaną, kvietimas apsilankyti galvosūkių kambaryje, yra geriausias sprendimas. Galvosūkių kambarys Vilniuje https://smartrooms.lt/galvosukiu-kambariai/ – puikus pasirinkimas visais išvardintais atvejais. Ar jau suplanavote apsilankymo datą?

Galvosūkių kambariai: kam tai yra puikus pasirinkimas?

Galvosūkių kambariai, pirmiausia atsiradę užsienio šalyse, šiandien jau nebėra naujovė ir mūsų šalyje. Nesunku pastebėti, kad galvosūkių kambarys yra puikus pasirinkimas įvairioms žmonių grupėms. Kokioms? Kaip tik apie tai ir kalbėsime šiandien.

Sužinoti daugiau

Šeimoms.

Esame įpratę matyti savo artimuosius kasdien, toje pačioje rutinoje, atliekant tuos pačius veiksmus ir patenkančius į besikartojančias situacijas. Tačiau, ar kada susimastėte, kaip atrodytų ar elgtųsi jūsų antra pusė, tėvai, sesuo ar brolis žinodami, kad jie turi tik 60 minučių tam, kad išsilaisvintų iš kambario? Jūs turite puikią galimybę tai pamatyti savo akimis, tereikia apsilankyti galvosūkių kambaryje.

Draugams.

Net nereikia abejoti, kad apsilankymas tokioje netikėtoje aplinkoje kartu su šeima, ne tik leis sužinoti, kaip jie pasielgtų arba atrodytų esant išskirtinėms situacijoms, bet ir padovanos daug smagių akimirkų. Tačiau, ar nebūtų smagu visa tai patirti ne tik su šeimos nariais, bet ir draugais? Taigi, draugų kompanijos yra dar viena žmonių grupė, kuriai puikiai tinka ši pramoga. Pažymėtina, kad tokia pramoga idealiai tiks tiek tuo atveju, jei laiką norite praleisti su draugais, kuriuos matote kone kasdien, tiek su tais, su kuriais susitinkate rečiau.

Įmonių kolektyvams.

Dar viena grupė, kurią būtina išskirti tuo atveju, kai kalbame apie pabėgimo kambarius, yra įmonių kolektyvai. Pabėgimo kambariai įmonių kolektyvams suteiks puikią galimybę praleisti laiką kiek kitokioje nei įprasta, aplinkoje, be to, apsislankymas juose gali būti tarsi apdovanojimas už puikius darbo rezultato ar veikti, kaip motyvaciją skatinanti priemonė. Tačiau ir tai dar ne viskas – būdami apsilankymų kambaryje, įmonės darbuotojai turi gerą galimybę lavinti įvairius įgūdžius, kurie vėliau bus labai vertingi atliekant kasdienes darbo užduotis bei kuriant vienkartinius projektus.

Turistams.

Turistams taip pat puikiai tinka šis pasirinkimas, ypač jeigu galvosūkių kambarys yra miesto centre ar senamiestyje. Savaime suprantama, kiekvienas turistas, kuris atvyksta į Vilnių iš kitos šalies ar miesto, turi daugybę laisvalaikio pasirinkimų, čia jo laukia ne tik lankytini objektai, puikūs gamtos vaizdai, prabangūs restoranai, jaukios kavinukės, muziejai, teatrai, salonai ar didžiuliai prekybos centrai, bet ir pabėgimo kambariai. Norite smagiai praleisti laiką galvosūkių kambaryje kartu su draugais, kolegomis, šeima? O galbūt esate turistas, kuris ieško išskirtinės pramogos? Jūsų laukia galvosūkių kambarys pačiame Vilniaus centre https://smartrooms.lt/galvosukiu-kambariai/. Šie galvosūkių kambariai – tarsi dar neatrasti pasauliai, kuriuose – daug nuostabių dalykų ir dar daugiau emocijų. Džiaukitės tuo, kas įdomu, smagu ir turininga.

Renkamės galvosūkių kambarius: ką reikia apgalvoti?

Galvosūkių kambariai yra šiuolaikiška, atraktyvi pramoga, turinti daug puikių privalumų ir idealiai tinkanti įvairioms žmonių grupėms (pradedant šeimomis ir draugų kompanijomis ir užbaigiant įmonių kolektyvais arba pavieniais turistais). Vis dėlto, pastaruoju metu auga ne tik šios pramogos paklausa, bet ir pasiūla, todėl jei norite turėti patį geriausią laiką, pramogą turite rinktis atsakingai. Kitais žodžiais tariant, yra labai daug dalykų, kuriuos turite apgalvoti rinkdamiesi galvosūkių kambarius. Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį, jei jūsų tikslas – galvosūkių kambarys.

Sužinoti daugiau

Kambario tipas

Vienas pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, galvojant, kaip išsirinkti galvosūkių kambarį, yra jų tipas. Reikia pastebėti, kad yra siūlomi skirtingų tipų galvosūkių kambariai. Štai, pavyzdžiui, galvosūkių kambarys Vilniuje https://smartrooms.lt/galvosukiu-kambariai/ siūlo rinktis vieną iš dviejų tipų – Faraono arbai išprotėjusio Astronomo kambarius. Galite būti tikri, kad ir vienas, ir kitas tikrai apdovanos jus puikiai įspūdžiais. Tačiau, kad pasirinkti konkretų kambarį? Viskas labai paprasta – jei siekiate įminti istorines mįsles, tokiu atveju verta apsilankyti Faraono kambaryje, tuo tarpu, jei Visata ir jos paslaptys yra tai, kas visuomet jus traukė, tuomet tikrai verta praverti išprotėjusio Astronomo kambario duris.

Darbo laikas

Galvosūkių kambariai Vilniuje tikrai nėra tos erdvės, kurios veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Kiekvienas galvosūkių kambarys dirba tam tikru grafiku, kuris gali būti keičiamas dėl kai kurių aplinkybių. Taigi, prieš pasirinkdami konkretų galvosūkių kambarį, būtinai atkreipkite dėmesį į jo darbo laiką (tai ypač aktualu tiems, kurie yra labai užimti ir sunkiai suranda laisvą valandėlę pramogoms). Na, o tuo atveju, jei bijote, kad norimą apsilankyti dieną nebeliks vietų, rezervuokite jas iš anksto.

Žmonių skaičius

Kambariai, kuriuose jums teks įveikti ne vieną galvosūkį, riboja žmonių, galinčių į juos pateikti, skaičių. Paprastai į vieną kambarį gali patekti 2 – 5 komanda, tačiau kiekvieną kartą, kai renkatės tokio pobūdžio erdvę, turėtumėte patikslinti šį aspektą. Kokiais būdais galima atsiskaityti už paslaugą? Kad pramoga teiktų tik pačias geriausias emocijas, būtina iš anksto pasidomėti ir praktinėmis detalėmis. Kokiais būdais galima atsiskaityti už paslaugą? Grynaisiais, kortele, o gal išankstiniu bankiniu pavedimu? Pasidomėkite tuo iš anksto.

Atsiliepimai ir vertinimai

Atsiliepimai yra tikrai svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis galvosūkių kambarius, rekomenduojame jų ieškoti internetinėse svetainėse arba Facebook paskyrose. Atsiliepimai gali būti puikiu įrankiu priimant sprendimą, jeigu daug žmonių yra įvertinę galvosūkių kambarius puikiai, tai turi būti dėmesio verta pramoga arba padėti išsirinkti, jeigu jau išsirinkote kelis kambarius, bet negalite apsispręsti, kuriame apsilankyti.

Susisiekti Skambinti